Довідкова інформація

Ручна поклажа
Ручна поклажа

Норми провезення ручної поклажі залежать від класу бронювання пасажира. З метою поліпшення зручності і комфорту пасажирів авіакомпанія Bravo Airways встановила такі норми провозу ручної поклажі:

  • економ клас: до 7 кг
  • бізнес клас: до 10 кг

Звертаємо увагу, габарити ручної поклажі контролюються співробітниками аеропорту в процесі проходження реєстрації на рейс. Ручна поклажа з урахуванням кишень, ручок, коліщаток та інших параметрів не повинна перевищувати норми за габаритами: довжина 55 см, ширина 40 см, висота 20 см.

Рекомендується в ручну поклажу брати цінні і вкрай необхідні речі: документи, цінності, портативну техніку, необхідні для здоров'я ліки.

Пасажиру дозволено перевозити на борту літака безкоштовно речі, які йому необхідні під час польоту, при висадці, посадці з літака. До таких належать:

  • Особиста чоловіча або жіноча сумка маленького розміру, пальто, куртка або плащ, парасолька або тростина, папка для документів, преса або література для читання під час польоту, дитяче харчування для годування під час польоту, інвалідний візок і / або милиці (пасажир зобов'язаний мати відповідні медичні документи від лікаря), дитяча коляска.
  • Загальна вага таких предметів не може бути більше 5 кг, за винятком інвалідного візка.

Якщо ручна поклажа перевищує норми безкоштовного провозу відповідно до класу бронювання, вона приймається в якості зареєстрованого багажу і за неї необхідно доплатити відповідно до встановлених норм.

Також на борт літака в якості ручної поклажі дозволяється брати багаж, якщо він не перевищує норми провозу за розміром і вагою, а також його вміст відповідає всім вимогам безпеки.

Ручна поклажа розміщується над кріслами пасажирів в спеціальних боксах або під сидінням перед пасажиром. Якщо всі передбачені місця зайняті, ручна поклажа переміщається в багажне відділення для забезпечення комфорту і безпеки польоту. В даному випадку провезення особистої сумки і ручної поклажі в багажному відділенні здійснюється безкоштовно.

Для забезпечення безпеки польотів на ручну поклажу накладаються деякі обмеження. Щоб уникнути непередбачених ситуацій, будь ласка, заздалегідь ознайомтеся з переліком речовин і предметів, заборонених до провезення на борту літака в ручній поклажі. Переконайтеся, що ви не провозите заборонені предмети. Також звертаємо увагу на вимоги до провезення рідин на борту літака.

 

Зареєстрований багаж

Щоб уникнути непередбачених ситуацій з багажем під час подорожі, будь ласка, заздалегідь ознайомтеся з наданою інформацією.

Норми безкоштовного провезення багажу встановлюються в залежності від рейсів, класів і маршрутів. Найактуальніша інформація вказана у Вашому квитку або листі про бронювання. Авіакомпанія Bravo Airways встановлює наступні норми провезення безкоштовного багажу.

 

Економ

Преміум

Чартерні рейси

23 кг

30 кг

 

Економ

Бізнес

Київ-Бейрут-Київ

23 кг

30 кг

Київ-Тегеран-Київ

30 кг

40 кг

Київ-Амман

23 кг

30 кг

Амман-Київ 30 кг 40 кг

Харьків-Амман

23 кг

30 кг

Амман-Харьків 30 кг 40 кг

Херсон-Люблін-Херсон

23 кг

32 кг

 

Сума всіх вимірів не повинна перевищувати 158 см.

Excess baggage
Понаднормативний багаж

Якщо Ваш багаж перевищує встановлені норми зареэстрованого багажу, не хвилюйтесь. Авіакомпанія Bravo Airways потурбувалася про те, щоб ви могли перевезти понаднормативний багаж. Тарифи на провезення понаднормативного багажу залежать від маршрутів рейсів.

Багаж, що перевищує в сумі трьох вимірів 158 см, є негабаритним багажем і оплачується додатково. Вартість перевезення такого багажу складає 50 $. Максимальний розмір багажу в сумі трьох вимірів не може перевищувати 330 см.

Авіакомпанія встановила такі тарифи на провезення понаднормативного багажу:

  Вартість за 1 кг понаднормативного багажу Норма безкоштовного провезення

 

Економ

Преміум

Чартерні рейси

 5$

23 кг

30 кг

Регулярні рейси

 

Економ

Бізнес

Київ-Бейрут-Київ

5$

23 кг

30 кг

Київ-Тегеран-Київ

8$

30 кг

40 кг

Київ-Амман
Харьків-Амман

5$

23 кг

30 кг

Амман-Київ
Амман-Харьків

10$

30 кг

40 кг

Херсон-Люблін-Херсон

20 euro*

23 кг

32 кг

* додаткове місце багажу

Перевезення багажу понад 32 кг допускається тільки через вантажний склад і проходить за категорією «вантаж».

Перевозка ценных и хрупких предметов
Цінні і крихкі предмети
Перевозка спортивного снаряжения
Спортивне спорядження
Важлива інформація
Перевезення небезпечних вантажів