Довідкова інформація

Подорож з тваринами
Подорож з тваринами

Завжди з натхненням очікуєте відпустки - зміна обстановки, нові враження ... Але передчуття довгоочікуваного відпочинку можуть затьмарити думки про те, що вдома залишається ваш улюбленець. У вас є два варіанти: залишити вашого улюбленця на піклування друзів, рідних або взяти його в подорож. Що краще? Обирати вам.

Ви можете взяти тварину в літак, сплативши додатково його транспортування. Розмір додаткової плата розраховується відповідно до встановлених тарифів, на основі ваги тварини разом з кліткою / контейнером, в якій вона перевозиться. Ця вага не входить в норму безкоштовного зареєстрованого багажу.

У разі чартерних рейсів, будь ласка, уточнюйте вартість перевезення у туроператора, у якого купуєте путівки і квитки на рейс.

Для регулярних рейсів встановлено такі тарифи:

Маршрут Вартість за 1 кг ваги з контейнером
Київ – Амман 8 долларів
Амман – Київ 20 долларів
Київ – Бейрут – Київ 15 долларів
Київ – Тегеран – Київ перевезення тварин заборонено!
Херсон - Люблін-Херсон 5 євро

Перед подорожжю обов'язково дізнайтеся всю інформацію про умови ввезення та вивезення тварин в країнах і транзитних аеропортах, які ви плануєте відвідати відповідно до запланованого маршруту. У деяких державах забороняється ввозити тих чи інших тварин, також буває необхідність проходження тривалого карантину. Всі ці фактори необхідно враховувати.

Щоб підтвердити можливість прийняття вашої  тварини на борт, вам необхідно за 7 днів до дати вильоту звернутися в авіакомпанію Bravo Airways через сайт: http://bravoairways.com.ua/ru/faq. У зверненні вкажіть: вагу клітки з домашнім улюбленцем, розмір клітки, кількість тварин у клітці, тип тварини (собака / кішка і т. д.), наявність вакцинацій. У клітці можливе розміщення не більше 2-х тварин. Авіакомпанія Bravo Airways має право обмежувати кількість тварин, що перевозяться на одному рейсі, а також визначати спосіб їх перевезення. Тварини можуть транспортуватися в салоні літака, в багажному відділенні.

Перевозка животных в салоне самолета
Тварини в салоні літака

У салоні літака допускається перевезення собак, кішок і птахів, якщо розміри клітки не перевищують параметри 50х30х20 см, а вага клітки разом з твариною не перевищує 8 кг.

Також важливим фактором є відсутність алергії, серед пасажирів цього рейсу. У разі надання відповідного медичного документа з боку пасажира з алергією на вказану тварину, авіакомпанія буде змушена відмовити в транспортуванні тварини в салоні літака.

Для транспортування в салоні літака ваш вихованець повинен:

 • бути чистим і здоровим;

 • перевозитися в захищеному контейнері, призначеному для перевезення тварин;

 • мати можливість стояти вертикально, повертатися і лежати природним чином;

 • перевозитися в закритій і досить вентильованої клітці або в потрібному контейнері, який повинен залишатися закритим під час польоту.

   

Перевозка животных в багажном отсеке
Перевезення в багажному відділенні

Як правило, тварини перевозяться в багажному відділенні літака. Перевезення тваринни здійснюється в клітці / контейнері відповідного розміру з доступом повітря, розмір якого дозволяє тварині комфортно лежати, перевертатися і стояти в повний зріст.

Дно контейнера повинно бути водонепроникним, також не забутьте покрити його абсорбуючим матеріалом і забезпечити контейнер мискою для води і їжі, з можливістю поповнити їх ззовні. На контейнері повинні бути вказані ваші контактні данні (ім'я та телефон), дверцята мають бути надійно зачинені на замок.

 

 

Служебные животные
Службові тварини

До службових собак відносяться:

 • Cобаки-поводирі, для незрячих, слабозорих, глухих пасажирів, а також людей з обмеженими можливостями.

 • Cобаки-помічники офіцерів органів державної влади та рятувальних команд.

Вимоги:

 • тварини повинні бути чистими і здоровими;
 • у собак обов'язково повинні бути нашийники, повідці і намордник;
 • запит про перевезення службового тварини повинен бути відправлений в авіакомпанію Bravo Airways не пізніше, ніж за 48 годин до вильоту, і підтверджений авіакомпанією. Сервісні тварини повинні бути внесені в систему бронювання з обов'язковим позначенням типу тварини, ваги і причини його перевезення як службової тварини;
 • сервісна собака повинні мати необхідні проїзні документи і посвідчення, яке підтверджує проходження навчання;
 • сервісні тварини перевозяться безкоштовно.
Важлива інформація
Перевезення небезпечних вантажів