Правила в'їзду до Лівану під час пандемії COVID-19

Назад

 

Шановні пасажири, хочемо звернути Вашу увагу на оновлені правила в’їзду до Лівану та в Україну при поверненні з Лівану під час пандемії COVID-19.

В'їзд дозволено за певних умов:
Мандрівникам, які відвідали Індію або проїхали через Індію протягом попередніх 14 днів, не буде дозволено поїхати до Лівану.

Після прибуття буде проведено ПЛР-тест, і буде потрібно самостійний карантин на 72 години. Окрім цього, Пассажир повинен пред’явити негативний тест ПЛР при від’їзді, зробленого протягом попередніх 96 годин. Тест повинен бути в паперовому форматі або в електронній пошті. В якості альтернативи ті, хто мав позитивний результат принаймні за 15 днів до поїздки, то протягом 90 днів, можуть пред’явити позитивний результат тесту. Ті, хто перебував за межами Лівану менше 7 днів, звільняються від попереднього тестування, але повинні пройти тест на COVID-19 після прибуття.
 
Мандрівники, які пред'явили діючий міжнародний сертифікат на повну вакцинацію проти COVID-19 з використанням затвердженої вакцини, звільняються від вимог до тестування перед від'їздом і карантину, але повинні пройти тестування після прибуття. Остання доза повинна бути введена не пізніше ніж за 15 днів до від'їзду. Список країн зі встановленими вакцинами можна знайти за адресою https://www.gov.uk/foreign-travel-advice/lebanon/entry-requirements.

Потрібні додаткові документи
«Airport tracking form» повинна бути заповнена онлайн, при цьому буде створено електронний лист або SMS, які необхідно надати після прибуття.
https://covid.pcm.gov.lb/impactmobile/curfew

Крім того, мобільний додаток «Covid Leb Track» необхідно завантажити та активувати до прибуття і пред'явити місцевій владі в аеропорту.
Реєстраційна форма для відстеження в аеропорту.

Правила в‘їзду в Україну з Лівану
 
Мандрівники, які пред'явили діючий міжнародний сертифікат на повну вакцинацію проти COVID-19 з використанням затвердженої вакцини, звільняються від вимог до тестування та ізоляції. Приймаються тільки вакцини, схвалені Всесвітньою організацією охорони здоров'я.
 
Потрібно результат тесту або медичний сертифікат
Доказ негативного результату ПЛР або тесту на антиген (RAT або Ag), проведеного протягом попередніх 72 годин, має бути надано після прибуття. Громадянам та резидентам України не потрібно доказів, але потрібно пройти тестування, але вони повинні погодитися на самоізоляцію на 14 днів і встановити додаток «Вдома». Період ізоляції можна скоротити, якщо під час ізоляції буде підтверджено негативний результат ПЛР-тесту.
 
Якщо в попередні 7 днів відвідали іншу країну, яку Україна класифікувала як має високий рівень поширення варіанта Дельта, мандрівники повинні будуть пройти експрес-тестування після прибуття. Негативний результат повинен бути отриманий до дозволу на в'їзд в країну. Список про яких ідеться можна знайти на https://traveltoukraine.org/what-you-should-know/coronavirus-information/