Важлива інформація для пасажирів

Назад

Шановні пасажири!

В першу чергу хочемо принести вам свої вибачення за доставлені незручності.
У зв'язку з систематичним невиконанням туроператором "OASIS" своїх фінансових зобов'язань протягом останніх двох років і нарощування фінансової заборгованості перед авіакомпанією, яка на 27.06 досягла 25 млн. грн., привела до вимушеної скасування рейсів, в наслідок чого змінилося розклад всіх польотів нашої авіакомпанії.
На даний момент ми робимо все можливе, щоб врегулювати розклад і в максимально короткі терміни здійснити всі заплановані рейси.
Беручи до уваги той факт, що українські туристи виявилися заручниками ситуації, що сталася з причини, як мінімум, недобросовісних дій з боку туроператора, керівництвом а / к "Браво", після проведення консультацій з Міністерством інфраструктури, Міністерством закордонних справ і Міністерством економіки, прийнято рішення про початок виконання 5-ти гуманітарних рейсів 02.06.18 (3 рейси в Київ, 2 рейси до Львова) за рахунок авіакомпанії з метою забезпечення доставки близько 850 пасажирів, які постраждали від дій туроператора в Україну. Інформуємо, що докладний розклад рейсів буде опубліковано нами найближчим часом після узгодження всіх необхідних процедурних питань, пов'язаних із забезпеченням польотів.
Актуальне розклад рейсів ми будемо публікувати на сайті та своїй сторінці в Facebook, будь-ласка слідкуйте за оновленнями.
В РОЗКЛАДІ МОЖЛІВІ ЗМІНИ, ПРОСИМО СЛІДКУВАТИ ЗА ОНОВЛЕННЯМИ